Deutch  Polski
STRONA GŁÓWNA :: POŁOŻENIE :: DOJAZD :: PKP :: SZLAKI :: OFERTA :: KONTAKT :: OD AUTORA :: KSIEGA GOŚCI :: ANKIETA AKTUALNOŚCI :: IMPREZY :: GALERIA :: ROWER :: DEKALOG GÓR :: OPOWIADANIA :: P. G. FRASSATI :: MSZE ŚW. :: LINKI
Wieści bacówkowe:
Konto bankowe:
Bacówka na Krawcowym Wierchu
Glinka 34-371 Ujsoły
nr konta:
93 1090 2011 0000 0001 3069 6907

W tytule proszę wspiać ilość osób i termin pobytu, ew. nazwisko rezerwującego jeśli wpłaca ktoś inny.
 
:: Facebook
:: 2011-02-26
2 kwietnia bacówka zaprasza na slajdowisko »»
 
:: 2011-02-01
Zapraszamy do głosowania w rankingu schronisk górskich woj. śląskiego »»
 
:: 2010-10-26
Chciałbyś spędzić sylwester w schronisku? - dlaczego nie! Serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi!»»
 
 
Od stycznia 2006r. w bacówce istnieje możliwość wypożyczenia rakiet śnieżnych. »»
 
:: Warto przeczytać
Chciałbyś zorganizować w bacówce jakąś imprezkę dla większej ilości osób? Nie ma sprawy! Gorąco zapraszam wszystkich chętnych, którzy pragną podzielić się swą twórczością lub przygodą z naturą. »»
.
Schronisko na Krawcowym Wierchu powstało w latach 1975-1976, czyli jest młode w stosunku do wielu innych obiektów PTTK, co nie oznacza wcale, że jest od nich gorsze. Wręcz przeciwnie. Zważywszy na niepowtarzalność tego miejsca warto je odnaleźć, i w otoczeniu natury, będącej tutaj ostoją wielu gatunków roślin i zwierząt, spędzić czas w tym jednym z najpiękniejszych zakątków Beskidu Żywieckiego.
Obecny dzierżawca, Andrzej Paździorko, wraz z żoną Jolą, która poprzednio długo pracowała w Bacówce na Rycerzowej, mają zamiar kontynuować te działania, i przykłada wszelkich starań by wrażenia z pobytu były jak najlepsze, a każdy turysta mile wspominał czas w nim spędzony.
Wspaniały klimat tego miejsca tworzą: okolica, w której znajduje się schronisko oraz atmosfera jaka panuje w nim podczas pobytu turystów. Z racji położenia jest ono jednym z rzadziej odwiedzanych schronisk co czyni go miejscem spotkań ludzi prawdziwie kochających góry. Jednak wyjątkowej urody szlaki wiodące do schroniska sprzyjają odwiedzaniu jego progów, które zawsze służy dobrą kuchnią i wygodnym łóżkiem. Zachęcam zatem do odwiedzenia Krawcowego Wierchu i skorzystania z wszelkich dobrodziejstw jakie oferuje.
Mam nadzieję, że ta strona zachęci Was do wyruszenia na wędrówkę w jej kierunku. Znajdziecie tu wszelkie potrzebne informacje dotyczące schroniska: położenie, dojazd, jak i szczegółową ofertę. Starałem się, by stała ona nie tylko cennym źródłem informacji o bacówce, ale i miejscem, które chociaż trochę zastąpi lub przypomni pobyt w niej: przepiękną pogodę podczas wędrówki z panoramą na Małą Fatrę czy Tatry, czy też oberwanie chmury tuż przed schroniskiem i bezpieczne schronienie pod przyjaznym dachem.
209118
:: Na skróty
 
 koperta  Napisz e-mail »
 
 telefonZadzwoń:
     (+48) 504-684-027
 
 slonce Sprawdź pogodę:
          Żywiec

:: Dawcom w darze
 
Dawcom w darze
:: Wypożyczalnia
 
Wypożyczalnia rakiet śnieżnych
 
:: Newsletter
Chcesz być powiadamiany o nowościach bacówkowych?
Wpisz swój e-mail:

dodaj usuń
:: BUS Rajcza-Ujsoły
Franciszek Margol:
(033) 864-71-60,
(+48) 606-267-531
Tomasz Margol:
(033) 864-37-54,
(+48) 604-273-951
 
:: Grupa dyskusyjna
 
Grupa dyskusyjna pl.rec.gory
:: Tworzenie stron www
 
Oferuję wykonanie profesjo- nalnego serwisu interneto- wego. Jeśli byłbyś zaintere- sowany moją ofertą - skontaktuj się ze mną.
 
Valid XHTML 1.0!
 
Valid CSS!
 
Thunderbird - zapomnij o wirusach i spamie!
 
Pobierz Firefoksa!
..:: WebDesign & Copyright © 2002-2013 by Szymon Rochowiak ::..
Wszelkie prawa zastrzeżone